Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 1.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0