Movies
Ratings
99
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5