Movies
Ratings
401
I Am The KingRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Arthur ChristmasRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0