Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 2.0
My Teacher, My LoveRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.5
SuburbiconRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
The Family FangRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0