Movies
Ratings
186
PunchRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0