Movies
Ratings
32
InterstellarRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5