Movies
Ratings
113
War of the WorldsRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5