Movies
Ratings
54
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
HellcatsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5