Titles you rated
The English PatientRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
PunchRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.5