Movies
Ratings
206
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
GuzaarishRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.5
The ProtectorRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0