Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 4.5