Movies
Ratings
16
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5