Titles you rated
This Means WarRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0