Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0