Movies
Ratings
100
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5