Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
BraveRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 3.5