Movies
Ratings
107
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
LolitaRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.5