Movies
Ratings
206
War of the ArrowsRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 2.5
AliensRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 5.0
Doomsday BookRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 5.0
SavagesRated ★ 5.0
Interview with a HitmanRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 5.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0