Movies
Ratings
102
50 First DatesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
MapadoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0