Movies
Ratings
115
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0