Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0