Movies
Ratings
172
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 4.5