Movies
Ratings
178
Big FishRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0