Movies
Ratings
1467
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0