Movies
Ratings
739
Begin AgainRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 5.0
Police AcademyRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 3.0
BedazzledRated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
High RiskRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 2.0