Movies
Ratings
235
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5