Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 3.0