Titles you rated
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0