Movies
Ratings
317
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0