Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0