Movies
Ratings
100
X-MenRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0