Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5