Titles you rated
The ScentRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0