Movies
Ratings
101
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.0