Movies
Ratings
654
Mr. HongRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
FallenRated ★ 3.5
Scream 4Rated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 2.0
The AnimalRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 1.5
Bloody ReunionRated ★ 1.5