Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
IdolRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Open Your EyesRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0