Movies
Ratings
103
ChloeRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Fat GirlRated ★ 2.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.0
Last DaysRated ★ 2.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Six-String SamuraiRated ★ 0.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Romancing the StoneRated ★ 0.5
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0- Door to the NightRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0