Movies
Ratings
1527
FrankensteinRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 1.5
Man on FireRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
FacelessRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Trigger WarningRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0