Movies
Ratings
22
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5- DreamRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0