Movies
Ratings
211
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0