Movies
Ratings
343
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 1.5
HostelRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
BeastlyRated ★ 1.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 1.5
The Karate KidRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.0