Movies
Ratings
130
RampageRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Wish UponRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5