Movies
Ratings
131
Bicentennial ManRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0