Movies
Ratings
198
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Talk to HerRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0