Movies
Ratings
27
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0