Titles you rated
EnemyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 5.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5