Movies
Ratings
198
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5