Movies
Ratings
20
The PianistRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0