Movies
Ratings
143
TroyRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5