Movies
Ratings
199
AladdinRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5